Menu
Twój koszyk

Ceny widoczne będą po zalogowaniu Chcę zobaczyć ceny

Nasza historia


Założony w 1923 r.mały warsztat rozrastał się do wpływowej Grupy wiodących przedsiębiorstw, w skład której w dzisiejszych czasach wchodzą dwie fabryki obuwia, siedem domów sprzedaży na całym świecie, dwa certyfikowane laboratoria władz lokalnych oraz 2500 pracowników pragnących dalej się rozwijać. Od niemal wieku cały czas się rozwijamy. Dziś możemy z dumą powiedzieć, że osiągnęliśmy pozycję lidera w zapewnianiu bezpieczeństwa pracy w wielu regionach świata.

TALAN


jest grupą wiodących przedsiębiorstw przemysłowych, które produkują ponad 3,5 mln par obuwia ochronnego i wojskowego rocznie dla pracowników takich branż jak budownictwo, przemysł naftowy i gazowy, przemysł chemiczny, hutnictwo czarne i kolorowe, przemysł montażowy samochodów, transport, energetyka, rolnictwo.


Normy europejskie


Fabryka

W ciągu ostatniej dekady firma zainwestowała ogromne środki na nowy sprzęt, a także co roku kontynuuje i modernizuje zakład produkcyjny, aby sprostać światowym trendom w branży obuwia ochronnego. W dzisiejszych czasach nasza produkcja i produkty są certyfikowane.


Założona w 2014 roku firma Talan GmbH cieszy się już reputacją godnego partnera wśród kilku krajów europejskich. Niezawodność Talan GmbH jest potwierdzona przez partnerstwo z firmami w całej Europie, np. w Niemczech, Grecji, Portugalii, na Węgrzech itd.


jest korzystnie usytuowana w północnej części Ukrainy. Nasza firma zakupiła nowy sprzęt, ponad 4,7 miliona dolarów zainwestowanych w zakup sprzętu od wiodących firm z Włoch, Niemiec. W 2002 r. rozpoczęto seryjną produkcję metodą formowania bezpośredniego, co dało unikalną możliwość stosowania przez lokalne przedsiębiorstwa nowoczesnego, komfortowego i bezpiecznego obuwia z podeszwą PU-PU i PU-TPU dla bezpieczeństwa swoich pracowników.