Menu
Twój koszyk

Ceny widoczne będą po zalogowaniu Chcę zobaczyć ceny

Airforce TALAN

buty airforce

Airforce – buty z metalowym noskiem

Jednym z podstawowych wariantów obuwia ochronnego są buty z twardym noskiem. Z myślą o pracach zewnętrznych, na halach produkcyjnych i placach budowy, firma Talan stworzyła więc serię Airforce. Należą do niej modele półbutów oraz trzewików: Aviator 213 SE i Commander 216. Ich przemyślany design sprawia, że to obuwie robocze z blachą jest w pełni funkcjonalne, ergonomiczne i dobrze się prezentuje. Przede wszystkim jednak zapewnia bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa, spełnia bowiem wymagania klasy ochrony S3. Wszystkie buty z metalowym noskiem z serii zapewniają odpowiednią stabilizację stopy oraz komfort użytkowania nawet w trakcie długotrwałej pracy, co przekłada się na lepszą ochronę przed urazami.

Na stronie buty roboczе można znaleźć inne modele ochronnej obuwia TALAN.

Aviator 213 SE Aviator 213 SE
Nowość Hot
Model: Aviator 213 SE (S3 SRC) Zapas: W magazynie
Řada pracovní obuvi Airforce je důkazem odolnosti a funkčnosti, je určena pro náročné podmínky výrobních linek, stavenišť a venkovních pracovišť v různých podnicích. Díky zesíleným materiálům a ergonomickému designu nabízí tato obuv bezkonkurenční ochranu a pohodlí pro pracovníky, kteří čelí náročný..
Commander 216
Nowość Hot
Model: Commander 216 Zapas: W magazynie
Buty robocze Commander 216 należą do serii półbutów i trzewików Airforce przeznaczonej do prac zewnętrznych, a także przeprowadzanych na placach budowy czy w halach produkcyjnych. Obuwie to posiada stopień ochrony S3, który zapewnia zabezpieczenie stóp przed uderzeniem, zranieniem czy kontuzją.Wykon..
Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)

Obuwie robocze z blachą z serii Airforce

Cholewka, w jaką wyposażone są te buty BHP z blachą, została wykonana ze skóry naturalnej Strong Protection, której obciążenie rozciągające przekracza około 2,1–2,7 razy wskaźnik zawarty w europejskiej normie EN ISO 20345: 2011. Podnosek butów ochronnych Toe Cover jest wygodny i lekki, a materiał kompozytowy, z jakiego go wyprodukowano, zapewnia ochronę przed uderzeniami o sile 200 J. Wkładka główna to z kolei antyprzebiciowy Kevlar MaxFlex, natomiast dwuwarstwowa podeszwa Pu-Pu sprawia, że buty z podnoskiem zapewniają niezawodną ochronę przed olejami i pewnie zachowują się na mokrych nawierzchniach. Warstwa pośrednia wykonana jest z poliuretanu BASF® stworzonego według specjalnie opracowanej receptury.

Buty z podnoskiem – charakterystyka

Dostępne w ofercie buty z podnoskiem to nie tylko skuteczna ochrona palców i podbicia – to także zamknięty obszar pięty oraz właściwości antyelektrostatyczne. Wysoki komfort podczas noszenia zapewnia z kolei technologia absorpcji energii w części piętowej. Co więcej, buty z metalowym noskiem są także odporne na działanie oleju napędowego oraz innych szkodliwych substancji, co nadaje im znacznie dłuższej niż w przypadku zwykłego obuwia żywotności. Dzięki temu są rozsądnym wyborem na długie lata użytkowania. Polecamy obuwie robocze z blachą również ze względu na ich odporność części wierzchniej na przepuszczalność oraz absorpcję wody. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.