Menu
Twój koszyk

Ceny widoczne będą po zalogowaniu Chcę zobaczyć ceny

Economy TALAN

W skład serii Economy butów roboczych Talan wchodzą: półbuty i trzewiki takich modele: Comfort 162, Forward 112, Prime 545, Prime 575, Start 161.

Cholewka w tym fasonie to skóra naturalna - Strong Protection. Obciążenie zrywające skóry przekracza 2,1-2,7 razy normę zawartą w europejskiej normie EN ISO 20345: 2011. Metalowy podnosek i wkładka antyprzebiciowa butów roboczych Talan zapewniają niezawodną ochronę podczas dnia pracy.

Jedyna dwuwarstwowa podeszwa Pu-Pu butów ochronnych zapewnia niezawodną ochronę przed olejami, produktami ropopochodnymi, czynnikami agresywnego środowiska i innymi zanieczyszczeniami.

Brak wodoodpornych nici i elementów odblaskowych oraz użycie metalowego podnoska ochronnego, który jest nieco cięższy od kompozytu, przyczynia się do regulacji cen budżetowych.

Obuwie ochronne z serii ECONOMY wykorzystywane jest w różnych produkcjach, magazynach, przy wewnętrznych pracach budowlanych i remontowych.

Na stronie buty roboczе można znaleźć inne modele ochronnej obuwia TALAN.

Comfort 162 (S3 SRC) Comfort 162 (S3 SRC)
Nowość Hot
Model: Comfort 162 Zapas: W magazynie
W skład tej serii wchodzą: półbuty i trzewiki.Cholewka w tym fasonie to skóra naturalna - Strong Protection. Obciążenie zrywające skóry przekracza 2,1-2,7 razy normę zawartą w europejskiej normie EN ISO 20345: 2011. Metalowy podnosek i wkładka antyprzebiciowa zapewniają niezawodną ochronę podczas dn..
Forward 112 (S1P SRC) Forward 112 (S1P SRC)
Nowość Hot
Model: Forward 112 (S1P SRC) Zapas: W magazynie
Obuwie robocze z serii Economy, to półbuty i trzewiki wyróżniające się korzystnymi cenami oraz właściwościami idealnie nadającymi się do pracy w magazynach, przy produkcji, a także wewnętrznych pracach remontowych i budowlanych.Model Forward 112 S1P, to wyższe buty robocze, w których cholewka jest w..
Forward 112 (S3 SRC) Forward 112 (S3 SRC)
Nowość Hot
Model: SE/2M0112/3 Zapas: W magazynie
Obuwie robocze z serii Economy, to półbuty i trzewiki wyróżniające się korzystnymi cenami oraz właściwościami idealnie nadającymi się do pracy w magazynach, przy produkcji, a także wewnętrznych pracach remontowych i budowlanych.Model Forward 112 S3, to wyższe buty robocze, w których cholewka jest wy..
Prime 545 (S3 SRC) Prime 545 (S3 SRC)
Nowość Hot
Model: Prime 01 Black Zapas: W magazynie
W skład serii Economy wchodzą półbuty i trzewiki, idealnie sprawdzające się podczas pracy w budynkach. Magazyny, hale przemysłowe czy prace budowlane i remontowe, to sytuacje, kiedy doskonale sprawdzi się model Prime 545.Są to elegancko wyglądające buty o czarnej cholewce i podeszwie w niebieskim od..
Prime 575 (S3 SRC)
Nowość Hot
Model: Prime 575 Zapas: W magazynie
Wytrzymałe obuwie robocze w korzystnej cenie, to właśnie seria Economy. Są to półbuty i trzewiki doskonale nadające się do prac w miejscach takich jak hale przemysłowe, magazyny czy remonty i budowy wewnątrz budynków.Model Prime 575, to niskie buty robocze, wykonane z naturalnej i hydrofobowej skóry..
Wyświetlono: 1 do 5 z 5 (1 stron)