Menu
Twój koszyk

Ceny widoczne będą po zalogowaniu Chcę zobaczyć ceny

Gwarancja

Talan oferuje sześciomiesięczną (6) gwarancję na wady produkcyjne i materiałowe na przedmioty zakupione od autoryzowanych dealerów Talan. Każde wadliwe Obuwie Ochronne TALAN, powstałe pomimo normalnego użytkowania, zostaną bezpłatnie wymienione w okresie gwarancyjnym. Jeśli jednak którekolwiek z usterek jest spowodowane nieostrożnością użytkownika, nieodpowiednią konserwacją lub klęską żywiołową, zapewnimy usługi wymiany za opłatą niezależnie od okresu gwarancji.

Instrukcje Pielęgnacji


Utrzymuj obuwie w czystości

Skóra powinna być wolna od kurzu i zanieczyszczeń poprzez przetarcie buta wilgotnym ręcznikiem. Pozwoli to zatrzymać niekorzystne oddziałowanie kurzu lub zanieczyszczeń na olejki eteryczne zawarte w skórze i upewnij się, że skóra nie stanie się sucha lub krucha, co może spowodować pękanie skóry. Błoto i brud należy czyścić z dna butów antypoślizgowych, aby zachować ich przyczepność.

Brak chemikaliów

Jeśli chemikalia mają kontakt z butami, upewnij się, że zostaną one zmyte tak szybko, jak to możliwe, aby zapobiec szkodliwemu wpływowi chemikaliów na skórę.

Zachowaj elastyczność skóry

Jeśli zauważysz oznaki zmęczenia w skórze, takie jak matowe wykończenie, zadrapania i ścieranie, użyj odżywki do skóry (olej lub smar do butów, olej z norek, a nawet olej dla niemowląt itp.), aby przywrócić olej z powrotem do skóry, aby skóra miała miękką i elastyczną "dłoń".

Niech buty wyschną

Nie wkładaj Skarpetek ani żadnych innych rzeczy / przedmiotów do butów po dniu roboczym. Pracownik może wypocić do buta nawet 200 mililitrów wilgoci, gdy jest zaangażowany w ciężką aktywność. Taka wilgoć niekorzystnie oddziałowuje na buty, ale również może powodować dyskomfort i pęcherze na stopach. Niech buty wyschną. Jeśli jest to możliwe, kup dwie pary i obracaj między nimi każdego dnia roboczego. Dając każdej parze butów dzień na odpoczynek, pozwalasz, aby wilgoć odparowała i wyschła.

Wybór odpowiedniego obuwia ochronnego

Często, gdy Obuwie Ochronne nie spełnia oczekiwań, to dlatego, że buty nie były odpowiednie do zadania. Specjaliści ds. bezpieczeństwa mogą zapewnić, że pracownicy są wyposażeni w odpowiednie buty, przeprowadzając ocenę zagrożenia dla każdego zadania, aby określić, jaki rodzaj ochrony stóp jest potrzebny do każdego zadania. Zapewni to, że uzyskasz jak najwięcej z butów. Jak wszystko, im więcej uwagi włożysz w buty, tym dłużej będziesz nosić buty. Jeśli potrzebujesz usług gwarancyjnych, wyślij szczegółowy opis za pośrednictwem poczty e-mail, na firmowym formularzu, opisz problem, z podaniem nazwy modelu obuwia ochronnego TALAN, daty produkcji i daty faktury. Zdjęcie uszkodzenia buta powinno być dołączone.