Menu
Twój koszyk

Ceny widoczne będą po zalogowaniu Chcę zobaczyć ceny

Elegance TALAN

Prezentowany model butów roboczych wykonany jest z wysokowytrzymałej, całej skóry bydlęcej, której głównymi zaletami są maksymalna termoregulacja oraz wodoodporność. Jednocześnie naturalne wykończenie buta roboczego jest oddychające i higroskopijne.

Wewnątrz buty robocze Talan Elegance wykonane są z równie przewiewnego, pochłaniającego wilgoć i paroprzepuszczalnego materiału siatkowego. Taka konstrukcja zapewnia wygodę 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Aby zapewnić ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, wnętrze jest wyposażone w aluminiowy podnosek, który może wytrzymać uderzenia do 200 J oraz wytrzymałą antyprzebiciową wkładkę.

Ostatnia i podeszwa butów roboczych Talan Elegance jest wykonana w taki sposób, aby buty nie ślizgały się po śliskich, mokrych lub zaolejonych podłogach. Jednocześnie powinien dawać uczucie lekkości i łagodzić zmęczenie.

We współczesnym świecie praca bez przesady zajmuje większość życia człowieka, co oznacza, że ​​jej dziedzina musi być wygodna i bezpieczna. Zakup obuwia ochronnego Talan Elegance to wyposażenie pracowników w wysokiej jakości sprzęt, który jest nie mniej ważny niż profesjonalne narzędzie pracy. Główną atrakcją tego modelu botków jest jego stylowe i eleganckie wykonanie, które zaciera granice między obuwiem roboczym a „sukienkowym”.

Modele butów roboczych serii Elegance to: Elegance 331 Black i Elegance 360 Black.

Elegance 331 Czarny (S3 SRA) Elegance 331 Czarny (S3 SRA)
Nowość Hot
Model: Elegance 331 Black Zapas: W magazynie
Jeśli jednym z priorytetów Twojej firmy jest odpowiedzialność społeczna, zapewnij pracownikom obuwie robocze najwyższej jakości.Wszystkie buty odpowiadają stopniowi ochrony S3. Wykonane z naturalnej hydrofobowej skóry Crazy Horse o grubości 1,8-2,0 mm. Podnosek Toe Cover jest kompozytowy, zapewnia o..
Model: Elegance 360 Black Zapas: W magazynie
Obuwie robocze z serii Elegance, to połączenie niezawodności i stylowego wyglądu.Buty Elegance 360 zostały wykonane z naturalnej skóry CrazyHorse, która jest wytrzymała i wodoodporna. Dodatkowo kołnierz i język uzupełniono tkaniną Cordura, charakteryzującą się dużą paroprzepuszczalnością.Zastosowani..
Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)