Menu
Twój koszyk

Ceny widoczne będą po zalogowaniu Chcę zobaczyć ceny

Tornado TALAN

Tornado – niezawodne antypoślizgowe buty robocze

Zachowanie stabilności podczas wykonywania prac na budowie jest sprawą priorytetową, dlatego w ofercie znalazły się buty budowlane antypoślizgowe. Gwarantują wygodę i zachowanie pełnego bezpieczeństwa. Seria Tornado stworzona przez Talan to wysokiej klasy buty BHP antypoślizgowe o stopniu ochrony S3. Użyte do ich produkcji materiały oraz technologie sprawiły, że są one wyjątkowo lekkie i jednocześnie wytrzymałe. Nawet podczas długotrwałej intensywnej pracy antypoślizgowe buty robocze Tornado nie wywołują uczucia dyskomfortu. Zapewniają za to pełną ochronę, jednocześnie nie obciążając stopy użytkownika, co wpływa bezpośrednio na poprawę jakości wykonywanych prac. Do ich wykonania użyto wodoodpornej skóry Strong Protection w roli materiału wierzchniego. Wszystkie buty budowlane antypoślizgowe z tej serii wyposażono również w podnosek nowej generacji Toe Cover osłaniający palce. Ich antyprzebiciowa wkładka to Kevlar MaxFlex. Dwuwarstwowa podeszwa Pu-Pu, którą wyróżniają się oferowane antypoślizgowe buty robocze zapewnia niezawodną ochronę przed olejami i zachowuje przyczepność na mokrych nawierzchniach. Warstwę pośrednią wykonano ze stworzonego wedle specjalnej receptury poliuretanu BASF®. Połączenie tych elementów sprawia, że buty budowlane antypoślizgowe stanowią najlepszy z możliwych wyborów.

Na stronie buty roboczе można znaleźć inne modele ochronnej obuwia TALAN.

Tornado 133 (S3 SRC)
Nowość Hot
Model: Tornado 133 Zapas: W magazynie
Lekkie i niezawodne buty o klasie ochrony S3.Dzięki nowoczesnej technologii i rozwojowi są stosunkowo lekkie. Niezawodnie chronią, nie obciążają i nie powodują dyskomfortu, gdy są używane przez całe godziny pracy.Materiały wierzchnie - wodoodporna skóra Strong Protection. Palce są chronione kompozyt..
Model: Tornado 171 Zapas: W magazynie
Obuwie robocze z serii Tornado charakteryzuje się lekkością i wygodą użytkowania, przy jednoczesnym zachowaniu klasy ochrony S3. Niezawodnie chronią, a jednocześnie nie powodują dyskomfortu oraz nie obciążają stóp, nawet po długim użytkowaniu.Cholewka wykonana jest z wodoodpornej skóry w technologii..
Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)

Antypoślizgowe buty robocze — niezbędnik każdego pracownika fizycznego

Istnieje wiele prac fizycznych, w których zastosowanie specjalistycznego obuwia nie tylko gwarantuje komfort pracownikom, ale jest również wymagane od pracodawcy i określone zasadami BHP. Zarówno pracownik, jak i jego przełożony muszą jednak wiedzieć, jakie antypoślizgowe buty robocze wybrać, by zapewnić sobie maksimum bezpieczeństwa przy zachowaniu optymalnej wygody użytkowania. Doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty sprawdzonego producenta specjalizującego się właśnie w projektowaniu obuwia ochronnego. W tej kategorii prezentujemy najwyższej jakości buty budowlane antypoślizgowe odporne na różnego typu zagrożenia spowodowane pracą w niebezpiecznych warunkach. Dokonując wyboru odpowiedniego obuwia, warto bowiem zwrócić uwagę na to, czy utrzymuje one wystarczającą odporność na ciężar, wodę, a także uszkodzenia termiczne i mechaniczne. Proponujemy buty spełniające wszelkie normy BHP, antypoślizgowe i wodoodporne. Dzięki nim praca stanie się nie tylko bezpieczna, ale także niezwykle wygodna. Oferowane buty budowlane antypoślizgowe udowadniają, że strój do pracy może nie tylko spełniać odpowiednie wymogi bezpieczeństwa, ale także zapewniać pracownikowi stylowy wygląd. Prezentowane modele wyróżniają się doskonałą estetyką i są niezwykle wygodne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Buty BHP antypoślizgowe – właściwości

Dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji antypoślizgowe buty robocze znajdują szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Do ich wykonania użyto wodoodpornej skóry Strong Protection w roli materiału wierzchniego. Wszystkie buty budowlane antypoślizgowe z tej serii wyposażono również w podnosek nowej generacji Toe Cover osłaniający palce. Antyprzebiciowa wkładka butów to Kevlar MaxFlex. Dwuwarstwowa podeszwa Pu-Pu zapewnia z kolei niezawodną ochronę przed olejami i zachowuje przyczepność na mokrych nawierzchniach. Dla podwyższenia standardu, jakim charakteryzują się buty BHP antypoślizgowe, warstwę pośrednią wykonano ze stworzonego wedle specjalnej receptury poliuretanu BASF®.