Menu
Twój koszyk

Ceny widoczne będą po zalogowaniu Chcę zobaczyć ceny

Galaxy 219 Czarny TALAN

Galaxy 219 Czarny TALAN
Galaxy 219 Czarny TALAN
Galaxy 219 Czarny TALAN
Galaxy 219 Czarny TALAN
Nowość Hot
Galaxy 219 Czarny TALAN
Galaxy 219 Czarny TALAN
Galaxy 219 Czarny TALAN
Galaxy 219 Czarny TALAN
Galaxy 219 Czarny TALAN
Przewodnik po rozmiarach

Dostępne opcje

Rozmiar: Cena: Ilość:
37
<
>
38
<
>
39
<
>
40
<
>
41
<
>
42
<
>
43
<
>
44
<
>
45
<
>
46
<
>
47
<
>
Wejdź do świata, w którym bezpieczeństwo łączy się z wygodą dzięki kartom kasyno Paysafecard, które oferują niezrównane bezpieczeństwo i łatwość transakcji. Tak jak w przypadku butów roboczych Galaxy 219 Black Premium priorytetem jest ochrona i komfort w miejscu pracy, tak Paysafecard zapewnia bezpieczeństwo transakcji finansowych, podczas gdy Ty zanurzasz się w ekscytującym świecie hazardu online. Podobnie jak solidna konstrukcja butów roboczych TALAN, Paysafecard zapewnia solidną podstawę dla płynnych transakcji, pozwalając skupić się na czerpaniu radości z hazardu w kasynie bez martwienia się o bezpieczeństwo swoich środków. Dzięki Paysafecard możesz obstawiać z pewnością siebie, wiedząc, że Twoje poufne informacje są chronione przed wścibskimi oczami, tak jak Twoje stopy są chronione przed zagrożeniami w Galaxy 219 Black, zapewniając płynną i bezpieczną rozgrywkę.

Obuwie robocze najwyższej jakości powinno zapewniać bezpieczeństwo pracownikom, niezależnie od branży. W serii Premium warto wyróżnić model Galaxy 219, który charakteryzuje się wytrzymałością i wygodą użytkowania.

Buty odpowiadają stopniowi ochrony S3. Dzięki kompozytowemu podnoskowi Toe Cover, zapewniają ochronę palców przed uderzeniami o wartości 200 J.

Materiał, z którego są wykonane, to naturalna, hydrofobowa skóra Crazy Horse, a do wkładek zastosowano najnowsze rozwiązania szewskie. Kevlar MaxFlex ma właściwości antyprzebiciowe i skutecznie chroni stopę przed zranieniem, natomiast absorbujący wodę materiał Vildona zapewnia wygodę, nawet podczas pracy w bardzo mokrych warunkach.

Dodatkowymi cechami butów z serii Premium są odblaskowe wstawki, zwiększające bezpieczeństwo pracy w słabo oświetlonych miejscach oraz zapiętek i tylnik dodatkowo wzmocnione TPU. Służą one do mocowania stopy, co skutecznie ochroni ją przed zwichnięciami. Umożliwia to pracę na nierównych powierzchniach.

Dzięki zastosowaniu dwuwarstwowej podeszwy PU-PU buty te są świetnym wyborem do pracy na mokrych, śliskich czy tłustych powierzchniach. Specjalnie opracowana receptura poliuretanu BASF® znajduje się w warstwie pośredniej spodu, co zwiększa wygodę i wytrzymałość obuwia.

Właściwości butów roboczych z serii Premium pozwalają na wykorzystanie ich w różnych obszarach działalności, takich jak:

Budownictwo • górnictwo • przemysł naftowy • chemia • produkcja kompleksowa.Górny
Cholewka Skóra CrazyHorse | tkanina Cordura®
Podkład Absorbująca podszewka TEKLIFE z Siretessile®
Wkładka Oddychająca wkładka | Talan®
Podeszwa PU/PU | BASF®
Podnosek Kompozytowy | T-Fibertech®
Podeszwa środkowa Kevlarowa antyprzebiciowa | Biagioli®

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
Zła Dobra

Related Articles