Szanowni Partnerzy!

Gorąco zachęcamy do udziału w jubileuszowych, 20. Targach Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej, które odbędą się w dniach 8-9 marca 2023 roku w Katowicach. Wśród wystawców znajdą się wyłącznie najlepsi w branży - w tym oczywiście my!

Nie może Państwa zabraknąć. Przygotowaliśmy mnóstwo nowych informacji oraz zajmujących tematów, którymi chcielibyśmy się z Wami podzielić lub wspólnie omówić w miłej, targowej atmosferze. Chętnie dowiemy się również, co słychać po drugiej stronie, czyli u naszych Partnerów.

Gdzie nas szukać?

Będziemy czekać na Państwa w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach przy stoisku nr 1. Dlaczego warto odwiedzić nasze stoisko? Ponieważ przygotowaliśmy mnóstwo niespodzianek. Z dumą zaprezentujemy najnowsze osiągnięcia w dziedzinie BHP, podzielimy się nowinkami branżowymi, a także wymienimy spostrzeżeniami na temat współpracy.

Jesteście Państwo ciekawi, co jeszcze przygotowaliśmy? 8 i 9 marca 2023 odwiedźcie stanowisko firmy TALAN w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach przy ul. plac Sławika i Antalla 1. Serdecznie zapraszamy!