Menu
Twój koszyk

Ceny widoczne będą po zalogowaniu Chcę zobaczyć ceny

Commander 216 TALAN

Commander 216 TALAN
Nowość Hot
Commander 216 TALAN
Przewodnik po rozmiarach

Dostępne opcje

Rozmiar: Cena: Ilość:
37
<
>
38
<
>
39
<
>
40
<
>
41
<
>
42
<
>
43
<
>
44
<
>
45
<
>
46
<
>

Buty robocze Commander 216 należą do serii półbutów i trzewików Airforce przeznaczonej do prac zewnętrznych, a także przeprowadzanych na placach budowy czy w halach produkcyjnych. Obuwie to posiada stopień ochrony S3, który zapewnia zabezpieczenie stóp przed uderzeniem, zranieniem czy kontuzją.

Wykonana ze skóry naturalnej cholewka – Strong Protection, a także metalowy nosek sprawiają, że jest to obuwie niezwykle wytrzymałe, a jednocześnie bardzo stylowe i utrzymujące swój kształt, nawet przy częstym użytkowaniu. Obciążenie rozciągające skóry przekracza 2,1-2,7 razy europejską normę EN ISO 20345: 2011. Podnosek Toe Cover chroni przed uderzeniami o wartości 200 J.

Obuwie z serii Airforce wyposażone jest we wkładkę antyprzebiciową Kevlar MaxFlex, która zapewnia bezpieczeństwo podczas pracy z ostrymi narzędziami. Natomiast warstwa pośrednia wykonana jest wedle specjalnie opracowanej receptury poliuretanu BASF®.

Dwuwarstwowa podeszwa PU-PU jest antypoślizgowa i olejoodporna, co pozwala na bezpieczną pracę na mokrych nawierzchniach.

Dostępne rozmiary: 36-47.

Górny
Cholewka Pełna skóra licowa | Tkanina Cordura®
Podkład z tkaniny airSurf Fabric
Wkładka Oddychająca wkładka | Talan®
Podeszwa PU/PU | BASF®
Podnosek Kompozytowy | T-Fibertech®
Podeszwa środkowa Kevlarowa antyprzebiciowa | Biagioli®

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
Zła Dobra

Related Articles