Menu
Twój koszyk

Ceny widoczne będą po zalogowaniu Chcę zobaczyć ceny

Moon Line TALAN

Buty White


Stworzona przez Talan seria obuwia White składa się z produktów wykonanych przy użyciu wodoodpornej mikrofibry. Należące do niej białe buty robocze zostały wyposażone w aluminiowe podnoski, które chronią palce. Wytrzymują dzięki temu uderzenia o sile 200 J, nie tracąc przy tym na lekkości oraz wygodzie. Buty białe BHP posiadają wykończenie cholewki, które wykonano ze sztucznej skóry, co pozwoliło osiągnąć estetyczny efekt wizualny. Mikrofibra oraz oddychająca wkładka wewnętrzna sprawiają natomiast, że obuwie robocze męskie białe oraz modele damskie zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza. Jest to niezwykle istotne w przypadku tego rodzaju obuwia — gwarantuje bowiem bardzo wysoki komfort nawet w trakcie długotrwałego użytkowania. Zarówno obuwie robocze damskie białe, jak i wariant dedykowany panom wyróżnia się też doskonałą estetyką. Jego noszenie nie będzie więc jedynie koniecznością wynikającą ze specyfiki podejmowanej pracy, ale także przyjemnością. Obuwie robocze damskie oraz męskie białe posiada bowiem modny i sprzyjający utrzymaniu komfortu w czasie pracy krój. Umożliwia swobodne poruszanie się, bez ryzyka poślizgnięcia się na mokrej posadzce czy powstawania odgnieceń na stopach.

Na stronie buty roboczе można znaleźć inne modele ochronnej obuwia TALAN.

Comfort 162 white Comfort 162 white
Nowość Hot
Model: COMFORT 162 white Zapas: W magazynie
Seria butów wykonana jest z białej wodoodpornej mikrofibry. Kompozytowy podnosek chroni palce przed uszkodzeniem, jest lekki i wygodny. Wytrzymuje siłę uderzenia 200 J.Wkładka antyprzebiciowa maxFlex chroni przed przebiciami i przecięciami.Dwuwarstwowa podeszwa Pu-Pu zapewnia niezawodną ochronę prze..
Model: Forward 112 white Zapas: W magazynie
Wykonane z białej, wodoodpornej mikrofibry obuwie robocze serii White.Model Forward 112, to trzewiki doskonale nadające się do użytkowania w branży chemicznej • spożywczej • budowlanej • medycznej.W butach zastosowano lekki i wygodny, kompozytowy podnosek, który zapewnia wygodę ułożenia palców, a ta..
Model: Moon Orion Zapas: W magazynie
Materiał wierzchni: Wodoodporna Microfiber. Podszewka: "oddychająca" siatkowa tkanina Air Surf Fabric 3D.Podnosek: kompozytowy - wytrzymuje siłę uderzenia 200 JTył: skórzany.Wkładka główna: antyprzebiciowa kevlarowa maxFlex (chroni stopę przed przebiciem i przecięciem, wytrzymałość na prze..
Model: Moon Sirio Zapas: W magazynie
Materiał wierzchni: Wodoodporna Microfiber. Podszewka: "oddychająca" siatkowa tkanina Air Surf Fabric 3D.Podnosek: kompozytowy - wytrzymuje siłę uderzenia 200 JTył: skórzany.Wkładka główna: antyprzebiciowa kevlarowa maxFlex (chroni stopę przed przebiciem i przecięciem, wytrzymałość na prze..
Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)

Uniwersalne obuwie robocze męskie i damskie białe

Dostępne w ofercie białe buty robocze są wyjątkowo uniwersalne. Wszystkie modele w serii White dostępne są w wielu rozmiarach (od 37 do 47). Doskonale sprawdzają się jako obuwie robocze dla sprzątaczek oraz osób pracujących w branżach, które wymagają specjalistycznych butów na białej podeszwie. Nie zostawiają dzięki temu śladów na posadzce, a każdy model posiada antyprzebiciową wkładkę maxFlex, która zapewnia ochronę nie tylko przed przebiciami, ale również przecięciami. Dwuwarstwowa podeszwa Pu-Pu skutecznie chroni obuwie robocze męskie białe przed olejami. Gwarantuje także odpowiednią przyczepność nawet na mokrych nawierzchniach. Obuwie robocze męskie białe, a także wariant damski z serii White znajduje zastosowanie w branży: chemicznej, spożywczej, budowlanej, medycznej. Dzięki niemu praca staje się bezpieczna i niezwykle wygodna. Obuwie robocze dla sprzątaczek, salowych oraz woźnych to z kolei doskonały zakup dedykowany wszystkim właścicielom punktów związanych z oświatą i służbą zdrowia. Zapewnia ich pracownikom estetyczny i komfortowy element stroju do wykonywania codziennych czynności. Takie modele posiadają stylowy design i w praktyce przypominają białe buty robocze z lekkim podnoskiem kompozytowym. Gwarantujemy, że obuwie naszej marki zapewni poczucie komfortu. Dzięki dwuwarstwowej podeszwie obuwie robocze dla sprzątaczek jest nie tylko wygodne, ale i wytrzymałe. Zależy nam na utrzymaniu wysokiej jakości produkcji.

Szerokie zastosowanie białego obuwia roboczego

Polecane obuwie robocze damskie białe doskonale sprawdzi się w warunkach, w których musi zostać zachowana wysoka sterylność. Bardzo często wykorzystuje się je w gastronomii – w kuchniach, gdzie idealnie dopasowują się do stojącego trybu pracy, gwarantując wygodę przez cały dzień. Białe buty robocze posiadają także wzmocniony nosek, który zapewnia świetną ochronę przed upadającymi ciężkimi przedmiotami. Wykończenie ze specjalnej ekologicznej skóry chroni natomiast przed poparzeniami. Tego typu buty to także doskonałe obuwie robocze dla sprzątaczek, personelu medycznego czy naukowego, a także pracowników sklepów wielobranżowych, mięsnych i piekarni. Propozycję kierujemy także do właścicieli dużych zakładów oraz z punktów związanych z hotelarstwem i gastronomią. Obuwie robocze męskie oraz damskie białe stanowi doskonałe uzupełnienie stroju pracowników tych branż. Do zapoznania się z pełną ofertą zachęcamy zarówno przedsiębiorców dokonujących zakupów hurtowych, jak i klientów indywidualnych. Zarówno obuwie robocze damskie oraz męskie białe zapewni swobodę ruchu jak i komfort, dzięki czemu idealnie się nada jako buty do pracy fizycznej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu on-line.